Бош саҳифа / Сиёсат / ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ СУРХОНДАРЁ ВИЛОЯТ КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ВИЛОЯТ САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ ҚАРОРИ

ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ СУРХОНДАРЁ ВИЛОЯТ КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ВИЛОЯТ САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ ҚАРОРИ

Халқ депутатлари вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Сайлов кодексининг 21, 25-моддаларига, шунингдек, халқ депутатлари туман ва шаҳар Кенгашлари тавсиясига мувофиқ, халқ депутатлари вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи вилоят сайлов комиссияси ҚАРОР ҚИЛАДИ.

1. Халқ депутатлари вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи 60 та округ сайлов комиссиялари тузилсин ва уларнинг шахсий таркиби қуйидаги таркибда тасдиқлансин.

1-БОЙСУН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Халилов Шерзод Холтўраевич, Бойсун туман бандликка кўмаклашиш маркази директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Нарзуллоев Даврон Қудратович, Бойсун қурилиш-иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директори.

Комиссия котиби-Ҳамроев Камолиддин Ибодуллаевич, Бойсун туман бандликка кўмаклашиш маркази директори ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Ғаффорова Саломат Неъматовна, Бойсун тумани, “Мустақиллик” маҳалласи фаоли.

2.      Пардаев Хуршид Эркинович, Бойсун туман қишлоқ хўжалиги ва транспорт коллежи иқтисод фани ўқитувчиси.

3.      Абдуллоева Хуршида Йулдошевна, Фуқароларнинг ўзини-ўзи бошқариш органлари фаолиятларини мувофиқлаштирувчи тумани Кенгаши бош мутахассиси.

4.      Холиқова Муборак Очилдиевна, Бойсун тумани ФҲДЁ бўлимининг 2-тоифали инспектори.

5.      Рахмонқулов Бехзод Баҳромович, Бойсун туман молия бўлими инспектори.

6.Равшанова Сарвиноз Салимовна, Бойсун туманидаги Давлат 10-ихтисослаштирилган умумтаълим мактаб-интернатининг ўқитувчиси.

2-РАБОТ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Тошбоев Бахриддин Хонимович, Бойсун туманидаги 28-мактаб амалиётчи психологи.

Комиссия раиси ўринбосари-Шохимардонов Рахматулло Мажидович, Бойсун туманидаги 33-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Cаматов Турғун Исматиллаевич, Бойсун туман мактабгача таълим бўлими иқтисодчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Болтаева Мунис Дониёровна, Бойсун туманидаги давлат 10-ихтисослаштирилган мактаб-интернатининг инглиз тили фани ўқитувчиси.

2.      Хурсандова Умида Бахтиёровна, Бойсун туман ФҲДЁ бўлимининг 1-тоифали инспектори.

3.      Қосимов Файзулло Бойсариевич, Бойсун тумани “Бойсун Агросервис МТП-2017” масъулияти чекланган жамияти директори;

4.      Асатова Нигора Халиловна, Бойсун туманидаги 5-мактаб ўқитувчиси;

5.      Сариева Махбуба Рустамовна, Бойсун тумани 27-мактаб маънавий маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари.

6. Азизов Ботир Абдурашидович, Бойсун туман ветеринария бўлими ходими.

3-ДАРБАНД округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Эшонқулов Умедилло Ҳамроевич, Бойсун туманидаги 10-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Ашурбоев Файзулло Рамазонович, Бойсун тумани “Сангчил” МФЙ ҳарбий ҳисобни юритиш бўйича ходими.

Комиссия котиби-Нораков Салоҳиддин Жўрамуҳаммадович, Бойсун туманидаги 10-мактаб бошланғич ташкилот етакчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Махамадинова Саёҳат Собировна, Бойсун туманидаги 9-мактабгача таълим муассасаси мудираси;

2.      Холмаҳматова Назира Абдурахимовна, Бойсун туманидаги 10мактаб ўқитувчиси.

3.      Рўзибоев Файзулло Хурсандович, Бойсун туман “Ҳунармандлар” МФЙ ҳарбий ҳисобни юритиш бўйича ходими.

4.      Каримов Сайлов, Бойсун туман бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий ҳимоя қилиш маркази инспектори.

5.      Жумакулова Шабнам Бахрамовна, Бойсун туманидаги 9-мактаб инглиз тили ўқитувчиси.

6.      Хамрокулова Махфират Чориевна, Бойсун туманидаги 54-мактаб физика фани ўқитувчиси.

4-КЎХИТАНГ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Зиёқулов Шерзод Жуманазарович, Шеробод тумани статистика бўлинмаси мутахассиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Аминов Эркин Саидович, 32-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Давронов Фарход Нарзуллаевич, 35-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Саматов Шермат Шахарович, 35-мактаб ўқитувчиси.

2.      Ҳимойдинова Мукаррам Шахридиновна, ”Зарабоғ“ 81-ҚОП ходими

3.      Худоймуродова Дилфуза Диёровна, “Зарабоғ” 81-ҚОП ҳамшираси.

4.      Маннонова Муяссар Хабибуллаевна, “Зарабоғ” 81-ҚОП ҳамшираси.

5.      Сайдуллаев Жамшид Ёқубович, 32-мактаб ўқитувчиси.

6. Бобомуродов Абдурахмон Тошатович, 35-мактаб ўқитувчиси.

5-ШЕРОБОД округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Нажиев Собир Сафарович, Шеробод тумани «Қишлоқбозор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Умуров Рустам Бердиевич, Шеробод маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Қиёмов Сайфиддин Шамсиддинович, Шеробод тиббиёт коллежи директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Ризванов Бекзод Абдурайимович, Шеробод туман давлат хизматлари маркази бош мутахассиси.

2.      Давлатова Дилбар Шомуротовна туман тиббиёт бирлашмаси врачи.

3.      Абдурахмонов Рамиз Қудратович, Шеробод маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

4.      Тўлаева Фазолат Омоновна “Хўжги” маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар бўйича мутахассиси.

5.      Қурбонов Элмурод Шомуротович, “Хўжги” МФЙ масъул котиби.

6.      Шафоатов Хислат Ғайратович, 2-мактаб ўқитувчиси.

6-СЕПЛОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Алмардонов Қиём Шарофович, Шеробод тумани «Балхигузар» маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Хушиева Бўритош Қаршиевна, 28-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Тоғаев Панжи Жабборович, Шеробод тумани «Чуқуркўл» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби.

Комиссия аъзолари.

1.      Мустофокулова Рухия Пардаевна, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси “Бойбулоқ” 80-ҚОП патранаж ҳамшираси.

2.      Ахмедов Собиржон Нормуродович, Шеробод педагогика ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

3.      Намозова Дилфуза Аъзамовна, Шеробод педагогика ва иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.

4.      Манатов Илёс Шотўраевич, Шеробод тумани «Бойбулоқ» маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

5.      Пардаев Абдураззоқ Абдулазизович, Шеробод туман маданият бўлими бош мутахассиси.

Мавлонов Илхом Сулаймонович, 27-мактаб ўқитувчиси.

7-ТАЛЛАШҚОН округ

сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Қурбонназаров Ғулом Мустафоқулович, 41-мактаб директори ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Абдуллаев Ойбек Каримович, 11-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Баротов Хамро Жўраевич, Шеробод транспорт ва алоқа касб-ҳунар коллежи директори.

Комиссия аъзолари.

1.      Қораева Анзима Норбоевна, 4-мактаб ўқитувчиси.

2.      Хўжакелдиев Равшан Жовлиевич, 43-мактаб ўқитувчиси.

3.      Хидирова Хосият Абдусатторовна, 70-мактаб ўқитувчиси.

4.      Маматкулов Сирожиддин Норкувватович , 40-мактаб ўқитувчиси.

5.      Хўжанова Рушан Бердимуродовна, “Нуртепа” МФЙ хотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-ахлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси.

6.      Шомуродов Одил Шералиевич, 4мактаб ўқитувчиси.

8-ТАЛЛИМАРОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Шаймарданов Рузибой Сариевич, Ангор иқтисодиёт коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Қурбонов Хайрулла Махмудович, Ангор иқтисодиёт коллежи ишлаб чиқариш бўйича директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Абдирахманов Шухрат Абдиназарович, Ангор мактабгача таълим бўлими кадрлар бўйича мутахассиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Игамбердиев Нуриддин Сайдуллаевич, “Сувоқова” давлат унитар корхонаси Ангор туман филиали бошлиғи.

2.      Буронова Сайёра Урақовна, Ангор туман мактабгача таълим бўлими шўъбаси мудири.

3.      Аймуратова Манзура Гулбоевна, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Ангор туман Кенгаши етакчи мутахассиси.

4.      Абсаломова Гулмира Азимжоновна, Ангор тумани 7-мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси;

5.      Файзиев Рустам Райимович, Ангор тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

6.      Cувонова Дилором Хушбахтовна, Ангор тумани 7-мактаб рус тили ва адабиёти фани ўқитувчиси.

9-АНГОР округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Уразов Жамшид Усманович, Ангор тумани маданият бўлими бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари-Зиёқулов Сафар Абдулазизович, Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Шодиев Жасурбек Искандар ўғли, Ангор тумани маданият бўлими-маданият ва аҳоли дам олиш маркази филиал раҳбари.

Комиссия аъзолари.

1.      Қосимов Шерхон Уралович, Ангор туман маданият бўлими маданий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассиси.

2.      Шайманова Ирода Алишеровна, Ангор туман мактабгача таълим бўлими методисти.

3.      Собирова Муҳайё Абдужабборовна, Ангор тумани 18-мактаб ўқитувчиси.

4.      Шодиева Ирода Жўраевна, Ёшлар келажагимиз жамғармаси Ангор туман филиали бош ҳисобчиси.

5.      Шанаев Даврон Хасанович, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи туман Кенгаши раиси.

6.Имомова Матлуба Камоловна, Ангор тумани 1-сонли умум таълим мактаби ўқитувчиси.

10-НАВОИЙ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Қўзимуратов Абдисалом Жавлиевич, Ангор педагогика коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Нурматов Ҳакимжон Хуррамович, Ангор педагогика коллежи инглиз тили фани ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Суванов Нурмухаммад-Жаҳонгирбек Омонович, Ангор педагогика коллежи директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Мусаева Умида Хайдаровна, Ангор педагогика коллежи ўқитувчиси;

2.      Хақназарова Нилуфар Самадовна, Ангор педагогика коллежи она тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

3.      Эргашов Шарофиддин Шарифович, Ангор туман «Агрокимёҳимоя» филиали бош ҳисобчиси.

4.      Жумаева Назира Тоштемировна, Ангор тумани 34-мактаб ўқитувчиси.

5.      Йулдошев Шавкат Эргашевич, Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли тез тиббий ёрдам бўлими навбатчи фелдьшери.

6.      Эшқулова Меҳринисо Абдимуротовна, Ангор педагогика коллежи ўқитувчиси.

11-ЯНГИОБОД округ

сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Ўтаев Толибжон Халикович, Музработ тумани халқ таълими бўлими мудири.

Комиссия раиси ўринбосари-Эсанов Умрзоқ Нурмаматович, Музработ тумани халқ таълими бўлими ходими.

Комиссия котиби-Мамаюсупов Абдимурот Номозович, Музработ туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Янгиобод қишлоқ врачлик пункти фельдшери.

Комиссия аъзолари.

1.      Кўчқоров Кўчқорбой Остонақулович, Музработ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

2.      Шоймарданова Мунаввар Рўзиевна, Музработ туманидаги 15-сонли мактабгача таьлим муассасасининг тарбиячиси.

3.      Қарамирзаева Арзигул Абдимуротовна, “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

4.      Донаев Эркин Чориевич, Музработ тумани халқ таълими бўлимининг мудири ўринбосари;

5.      Нуралиева Шоира Мухаммадиевна, Музработ тумани 1-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси.

6.      Турсунова Жумагул Дўсқуловна, Музработ туман “Баркамол авлод” болалар маркази услубчиси.

12-ҲАЛҚОБОД округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Нурмаҳматов Сайидали Маҳматқулович, Музработ тумани Ат-Термизий номли МФЙ раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Махмудов Базар, нафақада.

Комиссия котиби-Назарова Айрузи Халияровна, Музработ тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Турдиқулов Комилжон Шоймурович, Музработ тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

2.      Муратова Ўғилхон Аннагулиевна, Музработ туман 47-сонли Гагарин қишлоқ оилавий поликлиника мудири.

3.      Эшонқулов Шавкат Қобилович, Музработ тумани 44-мактаб директори.

4.      Махаммадиева Барчин Хазратқуловна, Музработ туман ФХДЁ бўлимининг 1-тоифали мутахассиси.

5.      Чоршанбиева Санамой Абдураҳмоновна, фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Музработ туман кенгаши бош мутахассиси.

6.Эштемиров Алишер Худайқулович, Музработ тумани АСМХ касаба уюшмаси кенгаши бош ҳисобчиси.

13-МУЗРАБОТ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Тўхтаева Қудрат, Музработ тумани 14-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Турсоатов Абдуғаффор Чориевич, Музработ туманидаги 14-мактабнинг ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Қурбонов Зариф Нормўминович, Музработ туманидаги 14-мактабнинг ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хуррамова Гулинор Мамашукуровна, Музработ тумани “Ҳалқ йўли” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

2.      Алияров Зокир Адилович, Музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

3.      Тўқсонов Ражаб Темирович, “Чегарачи” МФЙ котиби.

4.      Холниёзова Муқаддам Хазратқуловна, Музработ туманидаги “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

5.      Холназарова Гулнора Файзуллаевна, Музработ туманидаги 14-мактабнинг она тили ва адабиёт фани ўқитувчиси.

6.      Абраев Шерали Муллаишонкулович, Музработ туман “Моҳият” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

14-УЧҚИЗИЛ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Алланазаров Абдимумин Худойназарович, пенсияда.

Комиссия раиси ўринбосари-Саттаров Баҳром Ўралович, Термиз тумани “Ободонлаштириш” бошқармаси ходими.

Комиссия котиби Шаманов Рустам Холбўтаевич, Термиз туман Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази директори ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Бердиева Рейхан Хазратовна, Термиз тумани “Жануб қуёши” газетаси таҳририяти компьютер оператори.

2.      Умаров Шогелди Бозорович, Термиз туман тиббиёт бирлашмаси болалар бўлими мудири;

3.      Бўриева Гулжахон Ғаффоровна, Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси

4.      Тўрақулова Рохила Хамдамовна, Термиз тумани статистика бўлими мутахассиси.

5.      Эшмуратов ДЖўранияз Бекмуратович, пенсияда.

6.      Қурбонова Шохиста Тўлаган қизи, Термиз тумани 1-мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси.

15-НАМУНА округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Умбаров Равшан Яқубжонович, Термиз тумани Бандликка кўмаклашиш маркази мутахассиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Шойназаров Рашид Тожимуродович, Термиз тумани «Шарқ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби-Сагизов Шербўта Жовлиевич, Термиз тумани Алишер Навоий маҳалласи котиби.

Комиссия аъзолари.

1.      Тўрақулов Лутфулло Қулсахатович, Термиз шаҳар “БИО ТЕХНО ЭКО” масъулияти чекланган жамияти бўлими бошлиғи.

2.      Нуралиев Бобомурод, пенсияда.

3.      Шоназарова Мухайё Ураловна, Термиз тумани 7-мактаб директори;

4.      Турдиев Хушназар Махмудович, Термиз тумани 7-мактаб директори ўринбосари.

5.      Донабоева Холида Рауфовна, Термиз тумани Мухиддин Эштемиров номли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

6.      Жўраева Ханифа Исмоиловна, Термиз тумани 7-мактаб ўқитувчиси.

16-ЯНГИАРИҚ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Намазова Қурбоной Умрқуловна, Термиз тумани 16-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Холиков Абдумурод Холтураевич, Термиз тумани 18-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Дўсқобилов Руслан Аллаёр ўғли, Термиз тумани «Гулбаҳор» маҳалласи ҳарбий ҳисоб бошлиғи.

Комиссия аъзолари.

1.      Джабборов Фарход Ачилович, Термиз тумани 16-мактаб чақириққа қадар бошланғич тайёргарлик раҳбари.

2.      Азимова Малика Қодировна, пенсияда.

3.      Маматова Шоира Мухиддиновна, Термиз тумани 10-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси.

4.      Ишмуродова Норхол Сафаровна, Термиз туман бандликка кўмаклашиш маркази инспектори.

5.      Ақназаров Хайруддин Сайфуддинович, Термиз тумани “Сирожиддин Янгиариқ” фермер хўжалиги иш юритувчиси.

6.      Абдусалимова Марифат Қурбонмуратовна, Термиз тумани 16-мактаб инглиз тили ўқитувчиси.

17-АЛПОМИШ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Примов Хаитмурот Бобомуротович,Термиз ихтисослаштирилган санъат мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Турсунова Саида Исаковна,Термиз санъат коллежи маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Нормуминов Шавкат Эркинович.Термиз ихтисослаштирилган санъат мактаби психологи.

Комиссия аъзолари.

1.      Ибрагимова Зулайхо Ботировна,Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси шифокори.

2.      Ходжаева Ирода Тахировна, Термиз ихтисослаштирилган санъат мактаби ўқитувчиси.

3.      Жўраева Азада Ишмурзаевна, Термиз шаҳар 2-сон оилавий поликлиникаси бош врачи.

4.      Сатторова Зухра Хамидовна, Термиз шаҳар 13-мактаб ўқитувчиси.

5.      Абрақулов Баҳром Тагаевич,Термиз шаҳар юқумли касалликлар шифохонаси бош врачи ўринбосари.

6.Саидов Ҳасан Алишер ўғли,Термиз шаҳар 13-мактаб ўқитувчиси.

18-САНОАТ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Йўлдошев Назар Нодирович, Термиз шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорат маркази бош врачи.

Комиссия раиси ўринбосари Ходжамқулова Гўзал Исановна, Термиз шаҳар ДСЭНМ врач лаборанти.

Комиссия котиби-Сайдалиев Отабек Абдурауфович, Термиз шаҳар ДСЭНМ кадрлар бўлими мудири.

Комиссия аъзолари.

1.      Шамаев Мухитдин Эшмўминович, Термиз шаҳар ветеринария бўлими бошлиғи;

2.      Абраматова Гўзал Жуманазаровна, Термиз шаҳар “Жайхун” МФЙ хотин-қизлар бўйича мутахассиси;

3.      Хидирова Нилуфар Абдужаборовна, Термиз давлат университети қошидаги 2-сон академик лицейи инглиз тили фани ўқитувчиси;

4.      Сафарбуваев Ботир Рузикулович, шаҳар иқтисодиёт ва саноат бўлими бошлиғи;

5.      Бобоқулов Умид Шодиевич, Термиз шаҳар ДСЭНМ санитария-гигиена бўлими лаборанти;

6.      Хакимова Элла Самадовна, Термиз шаҳар “Турон” МФЙ хотин-қизлар бўйича мутахассиси.

19-ДАРЁ ПОРТИ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Сафаров Абдимурат Абдуллаевич, вилоят транспорт бошқармаси бош мутахассиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Эшанкулова Зилола Холияровна, Термиз шаҳар 5-сон оилавий поликлиникаси бош шифокори.

Комиссия котиби-Джумаева Зухра Иргашовна, Термиз шаҳар “Паттакесар” МФЙ раиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Тошболтаев Жалолиддин Хусниддинович, Термиз шаҳар 7-мактаб директорининг ўринбосари.

2.      Тошмуратов Жолмурат, Термиз шаҳар 5-сон оилавий поликлиникаси шифокори.

3.      Кичинова Сайёра Ражабовна, Термиз шаҳар 7-мактаб директори ўринбосари.

4.      Холматова Хосият Султановна, Термиз шаҳар “Паттакесар” МФЙ хотин-қизлар бўйича мутахассиси.

5.      Маматов Баходир Бекмуратович, Термиз шаҳар 7-мактаб директори.

6.      Эгамбердиева Зулхумор Авезовна, Термиз шаҳар “Паттакесар” МФЙ масъул котиби.

20-ИСМОИЛТЕПА округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Қурбонов Урол Худойназарович, Жарқўрғон тумани 55-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Холматов Шавкат Бойқобилович Жарқўрғон тумани 40-мактаб директори.

Комиссия котиби-Бердимуродов Ҳасан Худойбердиевич, Жарқўрғон тумани 55-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Маманазарова Ойсанам Зияевна Жарқўрғон тумани “Ғур-ғур” МФЙ мутахассиси.

2.      Ахмедова Дилдора Жўрахон қизи, Жарқўрғон тумани 55-мактаб ўқитувчиси.

3.      Мадиев Санжар Хўжамурод ўғли, Жарқўрғон тумани 40-мактаб ўқитувчиси.

4.      Рахматова Шахноза Бахтиёровна, Жарқўрғон тумани 55-мактаб ЁИ етакчиси.

5.      Янгибоев Шерзод Бекмирзаев, Жарқўрғон тумани 40-мактаб ўқитувчиси.

6. Жўраева Зулайҳо Хуррам қизи Жарқўрғон тумани 40-мактаб ўқитувчиси.

21-ЖАРҚЎРҒОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Каримова Холида Сафаровна, Жарқўрғон саноат коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Шаймарданов Шерзод Норбекович, Жарқўрғон туманидаги 4-мактаб директори.

Комиссия котиби-Ғафурова Дилбар Абдурасуловна, Жарқўрғон тумани 7-мактаб директор ўринбосари

Комиссия аъзолари.

1.      Рузиев Мирза Бобоёрович, Жарқўрғон тумани 10-мактаб директор ўринбосари.

2.      Умаров Равшан Рустамович, Жарқўрғон туманидаги 11-мактаб психологи.

3.      Боболиев Гулбой Абулович, Жар қўрғон туманидаги 1-мактаб ўқитувчиси.

4.      Хасанова Муяссар Панжиевна, Жарқўрғон туман “Улуғбек” МФЙ мутахассиси.

5.      Чориев Икром Исматиллаевич, Жар қўрғон туманидаги 1-мактаб ўқитувчиси.

6.      Бабаназарова Шахноза Содиковна, Жарқўрғон саноат касб-ҳунар коллежининг ўқитувчиси.

22-МИНОР округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Амонов Шухрат Жарашович, Жарқўрғон тумани “Намуна” МФЙ раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Абдурасулова Каромат Ёмғировна, Жарқўрғон тумани 24-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Бадалова Сохиба Пардаевна, Жарқўрғон туманидаги 24-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хушмуратов Улуғбек Бахром ўғли, Жарқўрғон туманидаги 19-мактаб психологи.

2.      Нормуродов Бобомурод Турдалиевич, Жарқўрғон тумани 24-мактаб ўқитувчиси.

3. Холибоева Юлдуз Тўйчи қизи, Жар қўрғон тумани 19-мактаб ЁИ етакчиси.

 4. Турдалиева Шахноза Ахмадовна, Жарқўрғон тумани 24-мактаб ўқитувчиси.

5. Уролова Гулмира Боймуродовна, Жарқўрғон тумани 19-мактаб ўқитувчиси.

6. Аралов Музаффар Қўшақович, Жарқўрғон тумани 19-мактаб ўқитувчиси.

23-ЎЗБЕКИСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Джумаев Турдимурод Рузиевич, Жарқўрғон тумани 61-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Бадалов Парда Хакимович, Жарқўрғон тумани 61-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Шопиев Анвар Рузиевич Жарқўрғон, туманидаги 61-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хазраткулова Мукаддас Рахматуллаевна, Жарқўрғон туманидаги 11-ўрта таълим мактаб кутубхона мудираси.

2.      Улашова Махбуба Тоштурдиевна, Жарқўрғон тумани 11-мактаб директор ўринбосари.

3.      Жўраева Хамида Муҳаммадиевна, Жарқўрғон тумани 61-мактаб ўқитувчиси.

4.      Тўрақулов Рўзи Соатович, Жарқўрғон тумани 11-мактаб ўқитувчиси.

5.      Ибрагимова Сахиба Пўлатовна, Жарқўрғон тумани 11-мактаб Психологи.

6. Худоёров Ғанишер Рашидович, Жарқўрғон туманидаги 61-мактаб ўқитувчиси.

24-СУРХОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Назаров Отабек Шодмонович, Жарқўрғон тумани 6-мактаб прихологи.

Комиссия раиси ўринбосари-Хасанов Жамшид Панжиевич, Жарқўрғон тумани 6-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Пўлатов Норбек Нормухамедович, Жарқўрғон тумани 6-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Туранова Сафаргул Имомназаровна, “Марказий Сурхон” МФЙ мутахассиси.

2.      Муродова Дилафрўз Қурбонназаровна, Жарқўрғон тумани 39-мактаб кутубхона мудираси.

3.      Махмудова Сабо Мамаюсуповна, Жарқўрғон тумани 39-мактаб ўқитувчиси.

4.      Холбоев Олим Йўлдошевич, Жар-қўрғон тумани 39-мактаб ўқтувчиси.

5.      Примқулова Фарангиз Шухрат қизи, ёшлар иттифоқи мактаб етакчиси.

6.      Хуррамов Исроил Юсуф ўғли, Жар қўрғон тумани 39-мактаб ўқитувчиси.

25-ОХУНБОБОЕВ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Холмуродов Жумма Абдураимович, пенсияда.

Комиссия раиси ўринбосари-Қаландаров Носир Норсаидович, Қизириқ тумани қишлоқ хўжалиги бўлими мутахассиси.

Комиссия котиби-Ражабова Арчагул Кенжаевна, Қизириқ тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Тожиев Умидбек Шукурович, Қизириқ тумани 16-мактаб ўқитувчиси;

2.      Йўлдошев Нуриддин Бобоқулович, Қизириқ тумани 18-мактаб психологи.

3.      Худойназаров Шерали Жўллиевич, Қизириқ тумани 15-мактаб ўқитувчиси.

4.      Қурбонова Назокат Исматиллаевна, Қизириқ тумани “Такия”маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

5.      Суюнова Зарифа Қўйлиевна, Қизириқ тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

Алимова Саида Ахматовна, Қизириқ тумани 17-мактаб ўқитувчиси.

26-ГИЛАМБОБ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Меккамова Гулжахон Хамраевна, Қизириқ тумани халқ таълими бўлими методисти.

Комиссия раиси ўринбосари-Алимқулов Соатмурод Авазович, Қизириқ тумани 7-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Абраев Ботир Уролович, Қизириқ тумани 35-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Ачилдиев Файзулла Жалғашевич, Қизириқ тумани 12-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

2.      Сапаров Улуғбек Мураталиевич, Қизириқ тумани 25-мактаб ўқитувчиси.

3.      Эсанов Неъмат Абдуғоффорович, Қизириқ тумани 44-мактаб ёшлар иттифоқи етакчиси.

4.      Жабборова Ойсифат Дониёровна, Қизириқ тумани 31-мактаб психологи.

5.      Эшпўлатова Рисолат Олимжоновна, Қизириқ тумани 20-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

6.      Хуррамова Дилором Маматқуловна, Қизириқ тумани 28-мактаб ўқитувчиси.

27-ЯНГИ ҲАЁТ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Нормўминов Чори Чоршанбиевич, Қизириқ тумани 14-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Чориев Абдувайит Соатович, Қизириқ давлат ўрмон хўжалиги муҳандиси.

Комиссия котиби-Очилов Бахтиёр Равшанович, Қизириқ тумани 27-мактаб чақириққача ёшларни тайёрлаш фани ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Абдуллаев Ўткир Эшбоевич, Қизириқ тумани 12-мактаб ўқитувчиси.

2.      Эсанов Худойберди Тошниёз ўғли, Қизириқ тумани 13-мактаб ўқитувчиси.

3.      Шоназарова Рохила Жовлиевна, Қизириқ тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

4.      Курбанова Мастура Худайбердиевна, Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

5.      Товашарова Саодат Юсуповна, Қизириқ тумани 74-мактаб психологи.

6.      Қурбонова Азиза Ибрагимовна, Қизириқ тумани 74-мактаб лобаранти.

28-БАНДИХОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Турабоев Абдулла Мустафоқулович, Қизириқ тумани халқ таълими бўлими шўъба раҳбари.

Комиссия раиси ўринбосари-Тожиев Фахриддин Ибрагимович, Қизириқ тумани 2-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори.

Комиссия котиби-Нормуродов Шойдулло Равшанович, «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Қизириқ тумани бўлинмаси мутахассиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хайдарова Дилшода Бўриевна, Қизириқ тумани “Бағрикенг” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

2.      Зулпуқаров Олим Чориевич, Қизириқ тумани 64-мактаб ўқитувчиси;

3.      Абдушукурова Зиннат Тожиевна, Қизириқ тумани 22-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

4.      Авазова Саодат Хурсановна, Қизириқ тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

5.      Холиқова Мунаввар Тожимуродовна, Қизириқ тумани 49-мактаб ўқитувчиси.

6.      Тошбоев Алишер Алиқулович, Қизириқ тумани 48-мактаб ўқитувчиси.

29-БОБОТОҒ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Алмардонов Эшмўмин Абсоатович, Қумқўрғон туманидаги “Янги қишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини ҳарбий ҳисоб юритувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Шохўжаев Равшан Лолаевич, Қумқўрғон тумани 64-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Астанакулов Хайитмурод Велмуродович, Қумқўрғон тумани 50-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Икромов Низомиддин Саматович, Қумқўрғон туманидаги 16-мактаб ўқитувчиси.

2.      Менгбоева Нодира Турдиевна, Қумқўрғон туманидаги 39-мактаб ўқитувчиси.

3.      Жўраев Жуманазар Тўхтамишович, Қумқўрғон иқтисодиёт коллежи хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари.

4.      Маманова Назокат Соатмуродовна, 14-мактаб ўқитувчиси.

5.      Тошмирзаева Зулайхо Соатовна, пенсияда.

6.      Хужамкулова Зумрад Бозоровна, Қумқўрғон тумани 39-мактаб бошланғич синф ўқитувчиси.

30-ҚУМҚЎРҒОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Ўразов Бекмурод Қуйлиевич, Қумқўрғон туман “Янгиер” маданият ва аҳоли дам олиш маркази филиали мудири.

Комиссия раиси ўринбосари-Тураев Худойберди Тоғоймуродович, Қумқўрғон тумани 20-мусиқа мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Ибрагимова Дилбар Тожиевна, Қумқўрғон тумани 20-мусиқа мактаб кутубхоначиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Абдихолиқова Зебо Ураловна, Қумқўрғон тумани “Янгиер” маданият маркази тўгарак раҳбари.

2.      Зулфикаров Фаррухжон Абрамат ўғли, Қумқўрғон тумани “Янгиер” маданият маркази тўгарак раҳбари.

3.      Эшқувватов Рустам Тошпўлатович, Қумқўрғон тумани 20-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

4.      Ражабова Юлдуз Холматовна, Қумқўрғон тумани 20-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

5.      Назаров Фарход Бердимуродович, Қумқўрғон тумани “Янгиер” маданият маркази техник ходими.

6.Холбоева Фотима Яшиновна, Қумқўрғон тумани 20-болалар мусиқа ва санъат мактаби костюмери.

31-МАРКАЗ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Бобомуратов Эркин Абдулҳамидович, Қумқўрғон туманидаги давлат 11-ихтисослаштирилган умумтаълим мактаб-интернати директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Нормухамедов Зариф Нормуминович, Қумқўрғон тумани давлат 14-ИМИ директори.

Комиссия котиби-Мамаражабов Комил Ибрагимович, Кумқўрғон тумани давлат 14-ИМИ ғазначиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Тураева Гулбаҳор Тоштемировна, Қумқўрғон тумани давлат 11-мактаб интернати ўқитувчиси.

2.      Искандарова Малика Амантурдиевна, Қумқўрғон тумани давлат 11-мактаб интернати ўқитувчиси.

3.      Чориева Дилфуза Абдихакимовна, Қумқўрғон тумани давлат 11-мактаб интернати ўқитувчиси.

4.      Чориева Гулноза Абдиғаппаровна, Қумқўрғон тумани давлат 11-мактаб интернати ўқитувчиси.

5.      Гадаймуратов Шавкат Мамаюсупович, Қумқўрғон туман 11-мактаб интернатида чақириққача ёшларни тайёрлаш бўлими раҳбари.

6.      Джўраев Исмоил Абдурахмонович, Қумқўрғон тумани 11-мактаб интернати ўқитувчиси.

32-БЕШ ҚАҲРАМОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Худайқулов Собир Холиқулович, Қумқўрғон туманидаги 27-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Каримов Азиз Шоймурат ўғли, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Қумқўрғон туман “Камалак” болалар ташкилоти раиси.

Комиссия котиби-Жўраева Дилдора Рустамовна, Қумқўрғон тумани 27-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Мисиров Шухрат Мамаражабович, Қумқўрғон туман 25-мактаб ўқитувчиси.

2.      Азимова Мавжуда Холтураевна, Қумқўрғон тумани 27-мактаб ўқитувчиси.

3.      Бобохонов Даврон Акбарович, Қумқўрғон тумани 25-мактаб ўқитувчиси.

4.      Ашурова Дилором Бутаяровна, Қумқўрғон тумани 27-мактаб ўқитувчиси.

5.      Чориев Улуғбек Юлдашевич, Қумқўрғон тумани 52-мактаб ўқитувчиси.

6.      Гаппарова Нодира Тошбаевна, Қумқўрғон тумани 49-мактаб ўқитувчиси.

33-ЎЗБЕКИСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Холбоев Эрали Шотўраевич, Қумқўрғон тумани “Тўда” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Эшнаев Алишер Холмўмин ўғли, Қумқўрғон тумани 47-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Боймуротов Исроил Исматулла ўғли, Қумқўрғон тумани 31-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Худайқулова Бибихол Нормаматовна, Қумқўрғон тумани 47-мактаб ўқитувчиси.

2.      Жўраев Баҳодир Бекмуродович, Қумқўрғон тумани 79-мактаб ўқитувчиси.

3.      Худойкулова Раъно Маматраимовна, Қумқўрғон тумани 58 мактаб директор ўринбосари.

4.      Чоршанбиева Дилбар Алиёровна, Қумқўрғон тумани 47-мактаб ўқитувчиси.

5.      Жабборов Алишер Эргашевич, Қумкўрғон тумани 30-мактаб ўқитувчиси.

6.      Эрдонова Малика Алияровна, Қумқўрғон тумани “Тўда” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

34-ҲУРЛИК округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Раимов Исматилла Тулкинович, «Гўзаллик» МФЙ раиси ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Паянов Базар Алмарданович, Шўрчи туман давлат архиви бошлиғи.

Комиссия котиби-Пардаева Инобат Рузиевна, Шўрчи тумани “Савуртепа” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Элмуродова Бахтигул Бозоровна, Шўрчи тумани “Жараён” газетаси бош муҳаррири.

2.      Жумаева Феруза Хуррамовна, Шўрчи тумани “Ҳурлик” МФЙда мутахассиси.

3.      Эшкобилов Мусурмон Ортиқович, ДСЭНМ Бош врач ўринбосари.

4.      Раупов Фахриддин Холкузиевич, Шўрчи тумани 122-махсус мактаб интернати директори;

5.      Соатова Сайёра Юлдашевна, Шўрчи тиббиёт коллежи директори.

6.      Мехманбаева Сабоҳатхон Жуманазаровна, Шўрчи тумани 9-мактаб ўқитувчиси.

35-МУСТАҚИЛЛИК округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Ашуров Бекпўлат Усанович, “Ўзагросуғурта” давлат-акциядорлик суғурта компанияси Шўрчи тумани бўлинмаси бошқарувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Маматқулов Ҳакимжон Холматович, Шўрчи тумани маданият бўлими бошлиғи.

Комиссия котиби-Шарипова Мавлуда Ибодуллаевна, 13-ихтисослаштирилган умумтаълим мактаб-интернати директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Иргашева Санобар Алиевна, Шўрчи тумани “Гулистон” МФЙ мутахассиси.

2.      Жўраева Сайёра, Шўрчи тиббиёт коллежи ўқитувчиси;

3.      Убаева Раъно Нуриевна, Шўрчи тумани “Толли” МФЙ мутахассиси.

4.      Буранов Вахаб Карабаевич, Шўрчи тумани “90-КОП” мудири.

5.      Бобоқулов Мухиддин Лолаевич, Шўрчи енгил саноат касб-ҳунар коллежи директори.

6.      Мамашукуров Алмардан Қаюмович, Шўрчи 1-хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори.

36-Янгибозор округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Норқулов Хабибулло Пардаевич, Шўрчи тумани 8-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Эшматов Рустам Абраматович, Шўрчи тумани “Тоза ҳудуд” унитар корхонаси бошлиғи.

Комиссия котиби-Марданов Турсун Жўраевич, Шўрчи тумани 2-хизмат кўрсатиш КХК ходимлар бўйича назоратчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хидирова Лилия Ғайратовна Шўрчи тумани 9-мактаб ўқитувчиси;

2.      Йулдошев Фозил, Шўрчи туманидаги “Ялти” ҚОП мудири;

3.      Мухаммадиева Фируза Алтибоевна, Шўрчи туман “Оққўрғон“ маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-ахлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси;

4.      Ҳакимова Барно Қултураевна, Шўрчи тумани “Яккабоғ”маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси;

5.      Қурбанов Мусурман Хуррамович, Шўрчи маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари;

Рахимов Илхом Султанович, Шўрчи тумани давлат 13-ихтисослаштирилган мактаб-интернат директор ўринбосари.

37-АЛПОМИШ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Саттаров Менглиқул Рахманович, Шўрчи тумани статистика бўлими бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари-Қурбонов Зиёдулла Чориевич, Шўрчи туман бандликка кўмаклашиш маркази бош ҳисобчиси.

Комиссия котиби-Аллабердиев Назар, Шўрчи тумани 66-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Болтаев Хаким Абдималикович, Шўрчи тумани бандликка кўмаклашиш маркази шўъба мудири.

2.      Усмонов Марданақул, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғи ўринбосари.

3.      Юсупова Тиловар Алмардановна, Шўрчи тумани “Офтобмакон” МФЙ мутахассиси.

4.      Йулдошева Турдигул Холбоевна, “Тамаддун“ МФЙ, хотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-ахлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси.

5.      Йўлдошева Нафиса Нуриддиновна, Шўрчи туманидаги 3-мактаб ўқитувчиси.

6.      Адинаева Насиба Абдумуратовна, Шўрчи туманидаги 7-сонли МТТ раҳбари.

38-ДАЛВАРЗИН округ сайлов комиссияси:

Комиссия раиси-Улашов Олимжон Рамазонович, Шўрчи тумани 67мактаб психологи.

Комиссия раиси ўринбосари-Норқулов Жасур Қаххорович, Халқ банки Шўрчи филиали бошқарувчиси.

Комиссия котиби-Алмарданова Ойдина Баҳромжоновна, Шўрчи тумани 3-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Шодмонова Ханифа Ортиқовна, Шўрчи тумани “Эгарчи” МФЙ мутахассиси.

2.      Ирматова Раъно Жуманазаровна, Шўрчи тумани 67-мактаб ўқитувчиси.

3.      Давлатов Усмон Бахрамович, Шўрчи тумани 67-мактаб ўқитувчиси.

4.      Курбонова Зебинисо Яхшибоевна, Шурчи тумани “Қўштегирмон” МФЙ мутахассиси;

5.      Тангиров Анвар Махмадкаримович, Шўрчи иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.

6.      Шеранов Бахриддин Номозович, Шўрчи тумани 67-мактаб ўқитувчиси.

39-МИРШОДИ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Жумаев Рамазон Мамаражабович, Олтинсой тумани давлат санитария эпидемиология назорат маркази директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Саттаров Абдуваҳоб Ҳабибуллаевич, Олтинсой тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини ҳарбий ҳисоб бошлиғи.

Комиссия котиби-Қудратов Эркин Мухаммадиевич, Олтинсой қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Жуманазарова Камола Хусановна, Олтинсой тумани 12-мактаб ўқитувчиси.

2.      Умбаров Неъматулло Мўминович, Олтинсой туман тиббиёт бирлашмаси шифокори;

3.      Юсупова Умида Хидировна, Олтинсой тумани 53-мактаб ўқитувчиси.

4.      Ўтаганова Самара Хужамуратовна, Олтинсой тумани «Оқ олтин» туғруқхонаси ҳамшираси.

5.      Қорақулова Зухрохон Хўжамберди қизи, Олтинсой тумани 18-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

6.      Рўзиев Абдираим Турабович, Олтинсой тумани 61-мактаб директори.

7.      Ғаппоров Равшан Юсупович, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Олтинсой туман Кенгаши етакчи мутахассиси.

8.      Маматқулов Олимжон Абдимуминович, Олтинсой тумани 18-болалар мусиқа ва санъат мактаби директор ўринбосари.

40-ОЛТИНСОЙ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Турдиев Рамазон, Олтинсой саноат касб-ҳунар коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Сафаров Тожи Каримович, Олтинсой ахборот технологиялари коллежи директори.

Комиссия котиби-Султонова Матлуба Абдиқадировна, Олтинсой қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Тошбоев Бахтиёр Соатмуродович, Олтинсой қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

2.      Тошова Лайло Нуриддиновна, Олтинсой тумани қишлоқ хўжалиги бўлими бошлиғи котибаси.

3.      Юсупов Абдиназар Абдивалиевич, Ахборот технологиялари коллежи директор ўринбосари.

4.      Алимардонова Рисолат Турумовна, Олтинсой тумани 6-мактаб ўқитувчиси.

5.      Хасанов Омонкелди Аҳмадович, Олтинсой тумани статистика бўлими бошлиғи.

6.      Усмонов Насимхон Умбархонович, “Ўзагросуғурта” АЖ Олтинсой туман бўлими бошлиғи.

7.      Шукуров Чари Эрданович, Олтинсой қишлоқ хўжалик ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

8.      Дўсқобилова Лолахон Холтураевна, Олтинсой туман мажбурий ижро бюроси давлат инспектори.

41-ҚОРЛИҚ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Аллаяров Баҳром Бобохонович, “Тоза ҳудуд” давлат унитар корхонаси Олтинсой туман филиали раҳбари.

Комиссия раиси ўринбосари-Мўминов Рахматулла Мухаммадиевич, Олтинсой тумани 5-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия котиби-Сапаров Зокир Зияевич, Олтинсой тумани уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бўлими бошлиғи.

Комиссия аъзолари.

1.      Абрайқулова Гулжаҳон Дусияровна, Олтинсой тумани “Дўғоба” маданият ва аҳоли дам олиш маркази тўгарак раҳбари.

2.      Эсанов Шерали Бўриевич, “Шакар-қамиш” ҚВП мудири.

3.      Қосимов Абдилкарим Соатович, педагогика коллежи кадрлар бўлими бошлиғи.

4.      Ўринова Ҳабиба Пардаевна, Олтинсой тумани 1-мактабгача таълим муассасаси ҳамшираси.

5.      Юсупов Зубайдулла Зиёдуллаевич, Олтинсой тумани болалар-ўсмирлар спорт мактаби директори.

6.      Мингқобилова Шахноза Ахматовна, Олтинсой тумани Бандликка кўмаклашиш маркази ходими.

7.      Хасанов Мирахмад Мухитдинович, Олтинсой тумани 44-мактаб ўқитувчиси.

8.      Шокирова Холида Олламуродовна, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси шошилинч тез тиббий ёрдам бўлими ҳамшираси.

42-КАТТА ВАХШИВОР округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Мирзаев Ўктам Хўжамуротович, Олтинсой тумани 66-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Бўриев Баҳром Мардонович, Олтинсой тумани “Гулли исфарак” фермер хўжалиги раҳбари.

Комиссия котиби-Алиев Хусниддин Акбарович, Олтинсой тумани 66-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Жалилов Ойбек Абдураҳманович, Олтинсой тумани 65-мактаб директори.

2.      Жўраева Зарина Зокировна, Олтинсой тумани 54-мактаб ўқитувчиси.

3.      Маллаев Асрор Бегали ўғли, Олтинсой тумани 66-мактаб ўқитувчиси.

4.      Омонқулов Рустам Эргашович, Олтинсой тумани 38-мактаб директор ўринбосари.

5.      Тоғаева Муҳаррам Жумаевна, Олтинсой тумани “Вахшивор” маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори.

6.      Жалилова Назокат Муродовна, Олтинсой тумани 2-мактабгача таълим муассасаси хўжалик ишлари мудири.

7.      Менгноров Хусан Тошпўлатович, “Ёшлар келажагимиз” жамғармаси Олтинсой тумани филиали раҳбари.

8.      Абдураззақов Суннатилла Пардаевич, Олтинсой тумани 54-қишлоқ оилавий поликлиникаси фельдшери.

43-ГУЛИСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Ҳамраев Жамолиддин Абдуманнонович, Денов тумани бандликка кўмаклашиш маркази бўлими ҳодими.

Комиссия раиси ўринбосари-Наврузова Турсуной Адинаевна, “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби-Бойқобилов Шерзод Турсунович, Денов тумани 78-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Шукуров Бунёд Назаралиевич, “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

2.      Норчаев Фазлиддин Мамадиевич, Денов тумани 82-мактаб ўқитувчиси.

3.      Жўраев Абдисалом Хамраевич, маҳалла фаоли;

4.      Қурбонова Нодира Ахроридиновна, Денов тумани 78-мактаб ўқитувчиси.

5.      Муратова Замира Эргашевна, “Гулистон” МФЙ мутахассиси.

6.Зикиров Акрам Хикматович, “Гулистон” МФЙ фаоли.

44-БЎСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Сафаров Парда Мўминович, Денов “Мурувват” уйи директори.

Комиссия раиси ўринбосари -Маматрахимова Мавлуда Абдумурод қизи, 95-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби -Шарипова Шоҳиста Джуманазаровна, Ибн Сино номли МФЙ мутахассиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Тоштемиров Рустам Абдурашидович, Денов тумани 81-мактаб ўқитувчиси;

2.      Рашидов Аббос Абдухаким ўғли, маҳалла профилактика инспектори ёрдамчиси, маҳалла посбони.

3.      Келдиева Нилуфар Олимжоновна, Денов тумани 44-мактаб ўқитувчиси.

4.      Алимардонов Олим Холбоевич, “Қурбониёз” фирмаси раҳбари.

5.      Жабборова Дилдора Баҳром қизи, Денов тумани 85-мактаб котибаси.

6.      Бойбуриев Жонибек Ботирхон ўғли, “Буюк ипак йўли” МФЙ фаоли.

45-ҲАЗОРБОҒ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Саидов Сайфиддин Исматович, Денов тумани “Қовунлисой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Файзиев Ғофуржон Ғуломович, Денов тумани, “Янги Ҳазорбоғ” МФЙ раиси.

Комиссия котиби-Рамазонов Абдулазиз Нуралиевич, Денов тумани, 31-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари.

1.      Норбоев Ўткир Нурмаматович, Денов тумани, 48-мактаб ўқитувчиси.

2.      Дониёров Низом Раҳмонназарович Денов тумани, 52-мактаб директор ўринбосари;

3.      Тажиев Баҳром Дониёр ўғли, Денов тумани, 32-мактаб ўқитувчиси.

4.      Турсунов Элдор Баходирович, Денов тумани 54-мактаб ёшлар иттифоқи етакчиси.

5.      Рузиева Сайёра Ибрагимовна, Денов туманидаги 31-мактаб ўқитувчиси.

6.      Қобилова Шахноза Холбой қизи, Денов туманидаги 48-мактаб ўқитувчиси.

46-ЯНГИОБОД округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Чўтбоев Бобоқул Холматович, Денов тумани, “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия раиси ўринбосари-Жумаев Абдисалом Мелиқулович, 24-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Эшмуродов Ориф Ғаниевич, “Чуқур қишлоқ” МФЙ раиси.

Комиссия аъзолари

1.      Суюнова Дилором Юлдошевна, маҳалла Кенгаши мутахассиси;

2.      Тўраев Фозил Абдуғоффорович, Денов тумани 66-мактаб ЁИ етакчиси.

3.      Алиқулов Камолиддин Мухаммадиевич, Денов тумани “Остона” МФЙ раиси ўринбосари.

4.      Туропов Зиёдулло Мардонович, Денов тумани 49-мактаб ўқитувчиси.

5.      Аҳмедова Лобар Файзуллаевна, Денов тумани 24-мактаб ўқитувчиси.

6.      Болтаева Холбиби Даминовна, Денов тумани 49-мактаб ўқитувчиси.

47-ТОТУВЛИК округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Салимов Баҳром Менгдуллаевич, Денов тумани “Навниҳол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Джаббаров Баҳромжон Гоффорович, Денов тумани 73-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Бозоров Самариддин Зайниддинович 3-мактаб ёшлар етакчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Хайитов Шавкат Тўрақулович “Лочин” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;

2.      Рўзиева Нодира Убайдуллаевна, Денов туманидаги 3-мактаб ўқитувчиси.

3.      Ортиқов Фахриддин Нормўминович, Денов тумани 4-мактаб ўқитувчиси.

4.      Менгбоев Эргаш Тоғаевич, “Қизилгул” МФЙ фаоли.

5.      Салимов Бахтиёр Бобоқулович, маҳалла фаоли.

6.      Бобоқулова Комила Соатмуродовна, Денов тумани 3-мактаб ўқитувчиси.

48-ЮРЧИ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Атамуратов Абдулла Қаҳҳорович, Юрчи қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Алимардонов Сайдулло Зияевич, Денов тоғ-кон саноати касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Валихонов Сирожиддин Нодирхонович, Денов туман 17-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Ғуломов Ойбек Қайратович, ТерДУ Денов филиали бўлим бошлиғи.

2.      Жиянова Шаҳноза Тураевна, Денов тумани 17-мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси.

3.      Расулова Норбиби Рашидовна, Денов туман Юрчи қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи кадрлар назоратчиси.

4.      Сафарова Муборак Авазовна, Денов тумани 17-мактаб ўқитувчиси.

5.      Усмонова Малоҳат Турсунмуродовна, Юрчи қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежининг ахборот ресурс маркази раҳбари.

6.      Хидиров Жамшид Холмаматович, Юрчи қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

49-ҚИЗИЛЖАР округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Алимардонов Рузибой Хужаназарович, Денов тумани 22-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Турдиев Мансуржон Ахматович, 13-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Эсанов Салим Валиевич, 13-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Абдиев Абдулла Рахматуллаевич, Денов тумани 46-мактаб ўқитувчиси;

2.      Бобоев Умид Нурмаматович, Денов тумани 9-мактаб ўқитувчиси.

3.      Исматов Даврон Равзатиллоевич, 9-мактаб хўжалик мудири.

4.      Турсунов Улуғбек Жўраевич, Денов тумани 36-мактаб ўқитувчиси.

5.      Қораева Мафтуна Абдиқаюмовна, Денов тумани 22-мактаб ўқитувчиси.

6.      Ашурова Ибодат Исломовна, Денов туманидаги 36-мактабнинг ўқитувчиси.

50-Сина округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Шаймарданов Қайнар Истамович, Денов тумани “Ойбарак” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия раиси ўринбосари-Астанаев Абдуғаффор Абраевич, Денов тумани 58-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия котиби-Ғаффаров Исмоил Қаҳҳорович, Денов тумани 58-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари

1.      Абдуллаева Санобар Муродуллоевна, “Кўкабулоқ” МФЙ котиби.

2.      Қурбонов Али Мухторович, Денов тумани 59-мактаб ўқитувчиси.

3.      Элмуродов Эшмирзо Бобомуродович, “Кўҳсор” МФЙ котиби.

4.      Бобохонов Ўктам Исмоилович, “Ободон” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

5.      Шаймардонова Фозилат Жумаевна, Денов тумани 59-мактаб ўқитувчиси.

Кибриё Нуритдиновна, Денов тумани 58-мактаб ўқитувчиси.

51-ЎЗБЕКИСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Азизов Муротали Баротович, Денов тумани 20-ҚОП мудири.

Комиссия раиси ўринбосари-Бегимқулов Дўсмамат Исматович, Денов тумани ободонлаштириш бўлими ходими.

Комиссия котиби-Тагаев Абдужаббар Ромазанович, “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия аъзолари.

1.      Самадов Абдурашид, Денов туманидаги “Оқтом” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

2.      Мирзаев Нажмиддин Рўзиевич, “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

3.      Хўжамбердиева Насиба Амоновна, маҳалла фаоли.

4.      Аъзамжон Мамадалиевич Жўраев, Денов тоғ-кон саноати касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи.

5.      Рўзиқулова Дилбар Юлдашевна, Денов тумани 19мактаб директор ўринбосари;

6.      Ишматова Ашургул Мамаражабовна, Денов тоғ-кон саноати касб-ҳунар коллежи таълим устаси.

52-ТЎПАЛАНГ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Нематуллаев Абдуқосим Абдухолиқович, Сариосиё туман “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Шукуров Абдуҳаким Абдурахимович, Сариосиё тумани “Охунбобоев” ҚОП шифокори.

Комиссия котиби-Фаттоев Муродали Муродуллоевич, Сариосиё тумани 68-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

1.      Рўзиев Алижон Хайруллаевич, Сариосиё тумани “Хайрулло Олтин даласи” фермер хўжалиги раҳбари.

2.      Сафарова Зулайхо Лутфуллоевна, “Эҳтиром” маҳалласи мутахассиси;

3.      Махмудов Хўжаназар Нарзиқулович, Сариосиё тумани «Нуробод» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

4.      Бобокалонова Дилобар Кенжабой қизи, Сариосиё тумани 68-сон мактаб ўқитувчиси.

5.      Орипова Шоира Шамсиддиновна, Сариосиё тумани 68-мактаб ўқитувчиси.

6.      Раупов Бахтиёр Насруллоевич, Сариосиё тумани “Бўстони Гулистони Бахтиёр” фермер хўжалиги раҳбари.

7.      Кенжақулова Рахима Эшонқуловна, Сариосиё 20-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

8.      Бобомуротова Дилдора Нормуминовна, Сариосиё тумани 68-мактаб Ёшлар етакчиси.

53-ЎЗБЕКИСТОН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Саидов Эмомқул Хамроқулович, Сариосиё тумани 24-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Бобоева Салима Нормеликовна Сариосиё тумани 66-мактаб директори.

Комиссия котиби-Ашуров Абдухалим Юсупович, Сариосиё тумани “Кўлоб” қишлоқ оилавий поликлиника бўлими мудири.

Комиссия аъзолари.

1.      Аҳмедова Холида Султонмуродовна, Сариосиё тумани 28-мактаб ўқитувчиси.

2.      Норқулов Ойбек Хаиталиевич, Сариосиё тумани «Агросервис» МТП бошлиғи.

3.      Назарова Гулнора Хайруллоевна, Сариосиё тумани 24-мактаби ўқитувчиси.

4.      Жўраев Маҳкам Абдураимович, Сариосиё тумани 26-мактаб директор ўринбосари.

5.      Рахимова Сожида Махмадаминовна, Сариосиё тумани 24-мактаб ўқитувчиси.

6.      Турсунов Одилжон Боборахимович, Сариосиё агросаноат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

7.      Эшмирзоев Шерзод Рўзимурод ўғли, Сариосиё тумани 24-сонли мактаб ўқитувчиси.

8.Эшмирзаева Умида Рузимурод қизи, Сариосиё тумани 24-мактаб ўқитувчиси.

54-ТОҚЧИЁН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Нуров Шавкатжон Ўроқович, Сариосиё тумани Шарғун қурилиш касб-ҳунар коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Бобокалонова Салима Сангалиевна, Сариосиё тумани “Лочин” маҳалласи мутахассиси.

Комиссия котиби-Бўтаев Сайфулло Хуррамович, Сариосиё тумани Шарғун қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Мингяшарова Сабоҳат Мустафакуловна, Сариосиё тумани 5-мактабгача таълим муассассаси мудираси.

2.      Абдураҳмонова Камола Махмадалиева, Сариосиё тумани давлат 5-ихтисослаштирилган мактаб-интернати ўқитувчиси.

3.      Холов Рашид Мажитович, Сариосиё тумани 5-мактаб ўқитувчиси.

4.      Хақбердиева Садоқат Шоқул Қизи, Сариосиё тумани Шарғун қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

5.      Турсунова Гулнора Усмоновна, Сариосиё тумани 4мактаб ўқитувчиси.

6.      Қурбонова Замира Равеловна, Сариосиё тумани «Маданкон» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

7.      Дўсбобоев Қаҳрамон Зафаритдинович, Сариосиё тумани 6-мактаб директор ўринбосари.

8.      Ибрагимов Абдухамид Исмоилович, Сариосиё туман Шарғун шаҳар маданият ва аҳоли дам олиш маркази бадиий раҳбари.

55-ОБИЗАРАНГ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Ғаффоров Нурали Шералиевич, Сариосиё тумани қишлоқ хўжалиги бўлими бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари-Қурбонов Мардон Эргашович, Сариосиё тиббиёт бирлашмаси бошлиғи ўринбосари.

Комиссия котиби-Хамзаева Салима Чагировна, Сариосиё педагогика коллежи котибаси.

Комиссия аъзолари.

1.      Отабоева Хафиза Давлатовна, Сариосиё тумани 20-мактаб ўқитувчиси.

2.      Қурбонов Насрулло Рахматович, Сариосиё тумани “Жаҳонгир Жўрабек” фермер хўжалиги иш бошқарувчиси.

3.      Саидова Гулрухсор Юсуфализода, Сариосиё тумани 43-мактаб ўқитувчиси.

4.      Шарипов Исо Ятимович, Сариосиё тумани 43-мактаб ўқитувчиси;

5.      Зокиров Анвар Салимович, Сари-осиё тумани ДСЭНМ бўлими мудири.

6.      Нодиров Наврўз Маматжонович, Сариосиё тумани 43-мактаб директори.

7.      Бобокалонова Малоҳат Турдиевна, Сариосиё тумани 36-мактаб ўқитувчиси.

8.      Диёрова Орастагул Ҳусанбой қизи, Сариосиё тумани 33-мактаб ўқитувчиси.

56-САРИОСИЁ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Хасратов Турдиқул Нарзуллаевич, Сариосиё тумани 29-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Ибрагимов Собиржон Махмаражабович, Сариосиё тумани 49-мактаб директори.

Комиссия котиби-Ниёзов Зарина Зоиржон қизи, Сариосиё тумани 1-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия аъзолари.

1.      Муратов Хабибулло Исомиддинович, Сариосиё тумани 29-мактаб ўқитувчиси.

2.      Холмирзаева Севара Нуъмонжон қизи, Сариосиё тумани 17-мактаб ёшлар иттифоқи етакчиси.

3.      Мирзоқулов Тўрақул Ўроқович, Сариосиё туман қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими иқтисодчиси.

4.      Хўжаев Бахтиёр Искандарович, Сариосиё тумани қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

5.      Мирзаева Лола Амирқуловна, Сариосиё тумани 29-мактаб ўқитувчиси.

6.      Назарова Гулбаҳор Қурбоновна, Сариосиё тумани 3-мактаб ўқитувчиси.

7.      Салимова Дилдора Муродуллоевна, Сариосиё тумани 3-мактаб ўқитувчиси.

8.      Акбаров Уткиржон Убайдуллоевич, Сариосиё тумани Бандликка кўмаклашиш маркази мутахассиси.

57-УЗУН округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Шайқулов Қурбанмурод Чариярқулович, Узун тумани 1-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари-Нишонов Арабжон Тўхтасинжон ўғли, Узун тумани, “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия котиби-Матмусаева Мухаррам Абубакировна, Узун тумани 1-мактаб лаборанти.

Комиссия аъзолари.

1.      Зарипов Эшонқул Жумақулович, Узун тумани ижтимоий таъминот бўлими бошлиғи.

2.      Вохидов Эркин Абдуманнобович, Узун тумани 5-мактаб ўқитувчиси.

3.      Икромова Нишона Машраб қизи, Узун тумани 5-мактаб ўқитувчиси;

4.      Норбўтаева Замира Норменглиевна, Узун тумани “Баҳористон” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

5.      Нормаматова Гулбаҳор Қулмоновна, Узун тумани, “Маландиён” маҳалла фуқаролар йиғини котиби;

6.      Боқиев Парвиз Русланзода, Узун тумани 5-мактаб ўқитувчиси.

58-ТЕЛПАКЧИНОР округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Юлдошев Ўктам Носирович, Узун тумани 17-мактаб директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари-Имомов Алибек Саид ўғли, “Хатиб қаҳрамон” МФЙ котиби.

Комиссия котиби-Ражабов Хушвақт Ҳасанович, Узун тумани, “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия аъзолари.

1.      Ниёзова Парвина Давлатмурод қизи, Узун тумани 17-мактаб ўқитувчиси.

2.      Алимардонова Гулжаҳон Тўхтасиновна, Узун тумани 17-мактаб ўқитувчиси.

3.      Мингбоев Фурқат Орифжонович, Узун тумани “Узун қишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

4.      Мухиддинов Анис Аслиддин ўғли, Узун тумани, “Обизаранг” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

5.      Алмардонова Жамила Мусаевна, Узун тумани 17-мактаб ўқитувчиси.

6.      Аллаева Мохбиби Каримовна, Узун тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

59-ЖОНЧЕККА округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Қораев Дилмурод Бўриевич, Узун тумани “Жончекка” ҳудудий ҳарбий ҳисоб стол бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари-Қурбонов Абдурашид Чориевич, Узун туман халқ таълими бўлими мутахассиси.

Комиссия котиби-Қосимов Зулфиқор Мукаррамович, Узун тумани, “Чақар” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия аъзолари.

1.      Эшматова Машҳура Чориевна, Узун тумани, 20-мактаб ўқитувчиси;

2.      Исломов Алижон Сатторович, Узун тумани, “Кичик Жончекка” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

3.      Шерматова Гулчехра Абдулахатовна, Узун тумани 20-мактаб ўқитувчиси.

4.      Жумаева Нозанин Ўраздавлат қизи, Узун тумани 22-мактаб ўқитувчиси.

5.      Маханова Райхон Улашевна, Узун тумани 22-мактаб ўқитувчиси.

6.      Худойқулова Шахноза Алиқуловна, Узун тумани 20-мактаб ўқитувчиси.

60-ФАЙЗОВА округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси-Иброҳимов Абдиносир Абдураҳмонович, Узун тумани 26-мактаб директори.

Комиссия раиси ўринбосари-Менгалиев Баходир Аъзамқулович, Узун тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия котиби-Худойбердиева Манзура Чориевна, Узун тумани 26-мактаб ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари.

1.      Имомов Аброр Ёлғошович, Узун тумани, “Файзова” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

2.      Холмуратова Барно Менгтураевна, Узун тумани “Маданий турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.

3.      Қурбонова Феруза Очилди қизи, Узун тумани 26-мактаб ўқитувчиси.

4.      Кенжаев Акбар Ахмадович, Узун тумани, “Ўланқул” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

5.      Мардаева Сабоҳат Саидмуродова, Узун тумани 26-мактаб ўқитувчиси;

6.      Қурбонов Ўктам Ҳусанович, Узун тумани “Оқтумшуқ” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

2. Мазкур қарор маҳаллий оммавий ахборот воситаларда эълон қилинсин.

3. Қарор ижросини таъминлаш вилоят сайлов комиссияси раиси ўринбосари А. Хўжақулов зиммасига юклансин.

Комиссия раиси                                           Ш.Бойқулов

2019 йил 8 октябрь    Термиз шаҳри Қ-34

Таҳририятдан: барча исм, шарифлар фуқаролик паспорти асосида берилган

Бошқа маълумотни қидириб кўринг

Электрон рўйхат афзаллиги нимада?

Бугун давлат ва жамият ҳаёти ахборот технологияларидан айри ҳолда ривожлана олмайди. Замонавий ахборот техноло-гияларидан фойдаланиш …

Fikr bildirish

Email manzilingiz chop etilmaydi. Majburiy bandlar * bilan belgilangan